Vestel Beyaz Eşya Servisi 444 9 587

Vestel Beyaz Eşya Teknik Servisi 444 9 587

Arayın hemen Arıza Kaydınızı oluşturun!!!  444 9 587

Yerli üretimin öncüsü ve Türkiye’nin gururu Vestel,18 i yurt dışında  toplam 28 şirket grubuyla 21 yıldır Türkiye’nin ihracat şampiyonu olarak liderliğini koruyor. Teknoloji ve tasarım geliştirme yetkinliğine dayalı çeşitlendirilmiş ürün gamı ile Türkiye’nin dayanıklı tüketim malları sektöründe teknoloji devi olarak, faaliyetlerini  müşterilerine  “en kaliteli olanı” ulaşabilir kılma ve faaliyet gösterdiği sektörlerde lider olma misyonuyla sürdürüyor.

Özellikle beyaz eşyalar hayatımızın her alanında en çok kullandığımız alanlarda bulunuyor.Mutfağımız,banyomuz,ve hatta evimiz onlara emanet.Hayatımızı kolaylaştırmanın yanında her anlamda tasarruf etmemize de yardımcı oluyorlar.Hem zamandan tasarruf hem enerjiden hem de ekonomik tasarruf sağlamamızda şüphesiz katkıları büyük.Bir yandan arkadaşlarımızla kahvemizi yudumlarken bir yandan çamaşırımızın yıkanması büyük keyif

Hayatımızda kullandığımız her eşyanın veya cihazın belirli bir kullanım ömrü vardır.Bazen kullanım ömründen daha kısa sürede aynı verimle çalışmayabilir.Kullanıcı hataları yada teknik problemler kaynaklı bu problemler her şeyden önce can sıkıcı oluyor.Çünkü normal rutininde giden döngü ve düzen bozulsun istemiyoruz.

Evlerimizin en önemli alanlarında kullanılan bu önemli eşyalarımızın arızalandığı durumlarda güvenilir ve hızlı çözümler bulmak isteriz.Bu durumlarda Zeki Teknik Servisi Vestel beyaz eşya tamircileri olarak yaygın servis ağımızla bir çok il, ilçe, semt ve belde de hizmet veriyoruz.

Kadromuzu konusunda eğitimli ve uzman,donanımlı teknik ekiplerden oluşturarak arıza durumlarında yerinde ve hızlı çözümler üretiyoruz.Müşteri memnuniyetini temel aldığımızı hizmetimizi her geçen gün geliştiriyor ve yenilikçi yapımız ile çözüm odaklı sunduğumuz hizmetlerimizi 1 yıl süreli servis fişi vererek garantiliyoruz.

Vestel Bulaşık Makinası Tamir Servisi 444 9 587

Hemen arayıp arıza kaydı bırakabilirsiniz 444 9 587 

 

 

Türkiye’nin öncü teknoloji devi Vestel,bulaşık makianlarında da çığır aşan teknolojisiyle her geçen gün marka ve modellerine bir yenisini daha eklemektedir.Ne kadar teknolojik eşyalar olsa da belirli ömürleri olan bulaşık makinaları bazen hesapta olmayan arızalar vermektedir.

Kullanıcı hataları ve bazen de teknik problemlerden kaynaklanan arızalar her zaman kendimizin anlayabileceği arızalar olmayabilir.Bazı problemleri kendimiz saptayıp çözebilecekken bazen bu konu çok daha karmaşık ve çözülmesi teknik destek gerektiren bir durum olabilir.

Her türlü arıza durumunda uzman bir teknik destek almanız  faydalı olacaktır.Zeki Teknik Vestel  beyaz eşya servisi olarak yaygın servis ağımız ile birçok il,ilçe ve semtte en hızlı ve en uygun hizmeti vermeye devam ediyoruz.Müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak oluşturduğumuz teknik kadromuz gezici servislerimizle yerinizde tespit yaparak size en uygun çözümleri sunmaktadır.

Vestel Çamaşır Makinası Tamirci Çağrı Merkezi 444 9 587

Acil arıza kaydı bırakmak için 444 9 587

Batıkent Çamaşır Makinesi Tamircisi

Vestel çamaşır makinaları her geçen gün teknolojik gelişmelere ayak uydurarak modellerini güncellemektedir.Dijital ekranlarda artık tek tuşlu program seçimine kadar bir çok alanda zaman ve enerji tasarrufu sağlayan makinalar üretmektedir.

Vestel çamaşır makinalarımız teknolojik gelişmelere ne kadar uyumlu olsa da rastlanabilecek arızalar da kaçınılmazdır.Elektronik ve dijital kısımlar arttıkça arızalar daha karmaşık hale gelebiliyor.Bu durumlarda arızaları kendimiz tespit  edemiyoruz.

Vestel Çamaşır makinalarımızda karşılaştığımız her türlü arıza ve problemlerde uzman bir teknik servisten destek almanız çok daha faydalı olacaktır.Vestel Beyaz eşya tamircileri servisi olarak bir çok bölgede gezici teknik ekiplerimiz ve yaygın servis ağımız ile hizmet veriyoruz.En hızlı ve en uygun çözümleri sunarak yaptığımız her işlemin ardından siz değerli müşterilerimize 1 yıl süreli servis fişi vererek yaptığımız işlemi garanti altına alıyoruz.

Vestel Buzdolabı Tamir Servisi 444 9 587

Her türlü arıza kaydı bırakmak için 444 9 587 

Buzdolabı Kapısı Tamiratı

Vestel Buzdolapları günlük hayatımızın olmazsa olmazı olarak yerini korumaya devam ediyor.Son teknoloji ile üretimi devam eden buzdolapları artık çok daha dijital dizaynlarda üretiliyor.Durum bu kadar elektronik olunca bazen buzdolaplarımız teknik problemlerin yanında daha büyük hatalar da veriyor.

Buzdolaplarımız anlayamadığımız nedenlerden dolayı çalışmayabilir,su akıtabilir,buzlanma yapabilir,sesli ve titreyerek çalışabilir,normalden fazla soğutma yada terleme yapabilir,motoru çalışmayabilir,bölgesel soğutma yapabilir ya da hiç soğutma yapmayabilir.

Normal çalışma sisteminin dışında aksiliklerin farkına vardığınızda mutlaka bir teknik servise başvurarak profesyonel destek almanızı öneririz.Vestel servisi olarak yaygın servis ağımız ile arıza tespitini yerinizde yapıyor ve en uygun ve en hızlı çözümü sunarak müşterilerimizin tasarrufuna katkıda bulunuyoruz. Her işlem ve onarımda orjinal parça kullanarak sizi ağır maliyetlerden kurtarıyoruz.Güvenilir teknik kadromuz her alanda siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Beyaz Eşyalarımızı Uzun Süre Nasıl Kullanırız?

Her türlü teknik destek ihtiyacınız için 444 9 587

Beyaz eşyalarımız hayatımızın vazgeçilmez parçalarıdır.ortalama kullanım süreleri 10-12 yıl olarak belirlenen beyaz eşyalarımızı sürekli değiştirmek yerine daha uzun kullanmak isteriz.

Bulaşık makinalarınızı daha uzun kullanmak için;

*Yemek atıklarınızı çöpe atmadan bulaşıklarınızı yerleştirmeyin.

*Makinayı tıkayabilecek atıkların yada parçaların olmamasına özen gösterin.

*Makinanıza bulaşıklarınızı önerilen özende yerleştirmeye dikkat edin.

*Makinanızın bakım ve temizliğini periyodik aralıklarla yapmaya özen gösterin.

Çamaşır makinalarınızı daha uzun kullanmak için;

*Çamaşır makinalarınızın ömrü ortalama 11-12 yıldır.Bu yüzden makinaya kapasitesinin üzerinde çamaşır eklemeyin.

*Makinanızda periyodik aralıklala kireç sökücü ile temizleme işlemini yapın.

*Makinanızın yerinin dengede olmasına özen gösterin.

*Çamaşırlarınızı yerleştirirken içerisinde makinaya zarar verecek parçalar olmamasına özen gösterin.

Buzdolabınızı daha uzun kullanmak için;

*Buzdolabınızın gereken bakım ve temizliğini periyodik aralıklarla yapın.

*Buzdolabınızı yerleştirirken özen gösterin.

*Uzun süre kapısını açık bırakmayın.

*Belirli aralıklarla kapı lastiğini değiştirin.

*Ağzı açık ve sıcak şekilde yiyecek yerleştirmeyin.

Vestel beyaz eşyalarımızı daha uzun kullanmak için bazı ipuçlarını aktardık.Daha detaylı bakım ve onarım hizmeti almak için mutlaka bir uzman desteğine başvurun.Konusunda uzman ve eğitimli teknik kadromuz ile gezici ekiplerimiz Beyaz Eşya  Vestel Servisi olarak güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir.

 Teknik Servis Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler 444 9 587

Teknik Servis arıza kaydı bırakmak için arayın 444 9 587

Beyaz eşyalarımız gündelik hayatımızın vazgeçilmezleridir.Aniden bozulmaları tüm rutinimizi kesintiye uğratır ve can sıkıcı olur.Bu durumlarda ilk başvurmamız gereken uzman teknik servislerdir.Fakat bu konuda da dikkatli ve özenli olmamız gerekir.

Teknik servis seçerken;

*Öncelikli hızlı olmasına dikkat etmeliyiz.Hızlı çözümler rutinimizin aksamasının da önüne geçer.

*Güvenilir hizmet vermeli,işlem bittikten sonra tekrar ihtiyaç anında ulaşabilmeliyiz.İşlem tekrarlayabilir yada tekrar destek gerektirebilir.

*Direk çözüm sunmalı,gereksiz işlemler ile  mali yükümüzü artırmamalı.

*Müşteri memnuniyeti esas alınmış teknik servisler her zaman kaliteli hizmet vermeyi sürdürür.

Zeki Teknik Servisi Vestel Servisi olarak tüm bu bahsettiğimiz özellikleri ile 10 yılı aşkın süredir yaygın hizmet ağı ile hizmet vermeye devam ediyor.Güvenilir hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.Hiçbir müşterimizin işlemini tek kerelik bir işlem olarak düşünmüyoruz.Bunu işlem sonrasında verdiğimiz 1 yıllık servis fişi garantisiyle taçlandırıyoruz.

Yaygın servis ağımız ile bir çok il ilçe ve semtte en hızlı,en uygun ve güvenilir hizmet anlayışı ile siz müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bunun yanında hizmet verdiğimiz Arçelik beyaz eşya servisi yazımızı da okumanızı öneririz.

Uzman Teknik kadromuz ile hizmet verdiğimiz bölgeler,

Ankara ilimizde;

Abidinpaşa, Akdere, Aydınlıkevler, Aktepe, Altındağ, Ayrancı, Atapark, Anıttepe, Batıkent, Balgat,Bahçelievler, Bağlum, Boğaziçi, Birlik Mahallesi, 100.Yıl, Beşevler, Beysukent, Bilkent, Cebeci, Cevizlidere, Çukurambar, Çankaya, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Dikimevi, Elvankent, Eryaman, Etimesgut, Etlik, Esat, Emek, Esertepe,İlker, İncek, İncirli, Güneşevler, Gazi Mahallesi, Hasköy, Hüseyingazi,Hoşdere, Karapürçek, Keklikpınarı, Gaziosmanpaşa, Gölbaşı, İvedik, Karşıyaka, Kuşçağız, Kurtuluş, Kızılay, Kırkkonaklar,Kavaklıdere, Keçiören, Mamak, Macunköy, Maltepe, Natoyolu, Tuzluçayır, Tunalı, Türközü, Oran, Ostim, Ulus, Ufuktepe, Öveçler, Pursaklar, Serhat, Sanatoryum, Siteler, Sıhhıye, Sokullu, Subayevleri, Seyranbağları, Söğütözü, Sincan, Şentepe, Saimekadın, EgeMahallesi, Saray, Yenikent, Çakırlar/Batıkent, Ümitköy, Yaşamkent, Yükseltepe, Yeşilbayır, Yenimahalle, Zerdalitepe.

İzmir ilimizde;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalya ilimizde;

Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa,Döşemealtı

Bursa ilimizde;

Çalı, Sırameşeler, Osmangazi, Gürsu, Kestel, Yıldırım, Mudanya, Nilüfer, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, Nilüfer, Demirci, Osmangazi Bursa, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Yıldırım, Bursa, Bademli, Bursa Osmangazi, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek, Hamitler, FSM, Bursa, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü, Konak, Yıldırım, Beşevler

İstanbul ilimizde,

Esenyurt; Mehterçeşme, Yeşilkent, Esenyurt, Osmangazi, İncirtepe, Haramidere, Mehterçeşme, Saadetdere, Ardıçlıevler,

Küçükçekmece;Atakent,Halkalı, Merkez, İnönü, Kanarya, Mehmet Akif Mahallesi, Cumhuriyet, Atatürk Mahallesi, İstasyon, Tevfikbey Mahallesi,

Bağcılar;Demirkapı, 15 Temmuz Mahallesi, 100. Yıl, Güneşli, Fatih, Kirazlı, Yıldıztepe, Göztepe, Çınar Mahallesi,

Pendik;Kavakpınar, Yenişehir, Kaynarca, Velibaba, Fevzi Çakmak, Güzelyalı, Kurtköy, Esenler, Çamçeşme Mahallesi,

Ümraniye;İstiklal Mahallesi, Armağanevler, Çakmak, İnkılap, Namık Kemal Mahallesi, Altınşehir, Necip Fazıl, Esenevler, Çamlık,

Bahçelievler;Zafer Mahallesi, Kocasinan, Soğanlı, Siyavuşpaşa, Şirinevler, Hürriyet, Cumhuriyet, Yenibosna, Çobançeşme,

Üsküdar;Yavuztürk, Ünalan, Bulgurlu, Acıbadem, Ferah, Kısıklı, Küçüksu, Barbaros, Küplüce,

Sultangazi;50. Yıl Mahallesi, Esentepe, Cebeci, İsmetpaşa, Yunus Emre, Uğur Mumcu, Sultançiftliği, Gazi Mahallesi, 75. Yıl,

Maltepe;Zümrütevler, Fındıklı, Bağlarbaşı, Cevizli, Altıntepe, Altayçeşme, Küçükyalı, İdealtepe, Başıbüyük,

Gaziosmanpaşa;Karadeniz Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa, Kazım Karabekir,Karayolları Mahallesi, Yeni Mahalle, Hürriyet, Bağlarbaşı, Sarıgöl, Yıldıztabya,

Kartal;Kartal, Hürriyet, Uğur Mumcu, Karlıktepe, Atalar, Orhantepe, Petrol İş, Esentepe, Soğanlık, Gümüşpınar, Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Erenköy, Bostancı, Sahrayıcedit, Acıbadem, Feneryolu, Suadiye,

Kadıköy;Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Erenköy, Bostancı, Sahrayıcedit, Acıbadem, Feneryolu, Suadiye,

Esenler;Turgut Reis, Fatih Mahallesi, Oruçreis, Nine Hatun, Kazım Karabekir, Havaalanı, Fevzi Çakmak, Tuna Mahallesi, Menderes Mahallesi,

Kağıthane;Hamidiye, Sultan Selim, Çeliktepe, Talatpaşa, Çağlayan, Gürsel Mahallesi, Nurtepe, Ortabayır, Seyrantepe,

Fatih;Akşemsettin, Seyyid Ömer, Hırka-İ Şerif Mahallesi, Şehremini, Koca Mustafapaşa,Molla Gürani, Mevlanakapı, Derviş Ali Mahallesi, Yavuz Sultan Selim,

Avcılar;Yeşilkent Mahallesi, Cihangir, Tahtakale, Mustafa Kemalpaşa, Denizköşkler, Gümüşpala, Ambarlı, Firuzköy, Üniversite,

Başakşehir;Kayabaşı, Başak Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Güvercintepe, Bahçeşehir 2. Kısım Mah., Şahintepe, Bahçeşehir 1. Kısım Mah., Ziya Gökalp Mah., Altınşehir Mah.,

Ataşehir;İçerenköy, Kayışdağı, Barbaros, Atatürk Mahallesi, Küçükbakkalköy, İnönü Mahallesi, Esatpaşa, Örnek Mahallesi, Ferhatpaşa,

Sancaktepe;Osmangazi, Abdurrahmangazi, Fatih Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Meclis, Emek, İnönü, Sarıgazi, Yunus Emre Mahallesi,

Eyüpsultan;Akşemsettin, Yeşilpınar, Göktürk, Güzeltepe, Çırçır Mahallesi, Karadolap, Esentepe, Düğmeciler, Nişancı Mahallesi,

Sarıyer;Ayazağa, Zekeriyaköy, Reşitpaşa, Tarabya, İstinye, Fatih Sultan Mehmet, Yeniköy, Ferahevler, Maden Mahallesi,

Beylikdüzü;Adnan Kahveci, Barış Mahallesi, Yakuplu, KavaklıMarmara Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Büyükşehir, GürpınarDereağzı,

Sultanbeyli;Battalgazi, Ahmet Yesevi, Abdurrahmangazi, Mehmet Akif Mahallesi, Hamidiye, Adil Mahallesi, Mecidiye, Turgut Reis, Yavuz Selim

Güngören;Güneştepe, Merkez Mahallesi, Gençosman, Mareşal Çakmak

, Abdurrahman Nafiz Gürman, Haznedar, Akıncılar, Tozkoparan, Güven,

Zeytinburnu;Telsiz, Sümer, Çırpıcı, Nuripaşa, Veliefendi, Merkezefendi, Seyitnizam, Beştelsiz, Yeşiltepe,

Şişli;Gülbahar, Mecidiyeköy, Paşa Mahallesi, Mahmut Şevket Paşa, Fulya, Halide Edip Adıvar, Kuştepe, Feriköy, 19 Mayıs, Teşvikiye,

Bayrampaşa;Yıldırım, Kartaltepe, Muratpaşa, Altıntepsi, Kocatepe, Cevatpaşa, Yenidoğan, Terazidere, Orta Mahallesi,

Arnavutköy;Anadolu, Hadımköy, İslambey, Yunus Emre Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa, Yavuz Selim, İmrahor, Boğazköy, İstiklal Mahallesi, Hastane,

Tuzla;Aydınlı, Şifa Mahallesi, Yayla Mahallesi

, Aydıntepe, Mimar Sinan, İstasyon, Postane, Evliya Çelebi, Ortaİçmeler,

Çekmeköy;Mehmet Akif Mahallesi, Hamidiye, Mimar Sinan, Çamlık, Aydınlar, Sultançiftliği, Cumhuriyet Mahallesi, Nişantepe, Güngören,

Büyükçekmece;Hürriye, Pınartepe, Fatih, Mimaroba, Murat Çesme, Ulus, Sinanoba, Türkoba, Kumburgaz,

Beykoz;Kavacık, Çubuklu, İncirköy, Tokatköy, Gümüşsuyu, Çiğdem Mahallesi, Soğuksu, Rüzgarlıbahçe, Ortaçeşme,

Beyoğlu;Piyalepaşa, Kaptanpaşa, Piripaşa, Hacıahmet, Fetihtepe, Keçeci Piri, Halıcıoğlu, Sütlüce, Örnektepe,

Bakırköy;Kartaltepe, Şenlikköy, Ataköy 7–8–9–10. Kısım, Osmaniye, Yeşilköy, Zuhuratbaba, Ataköy, Sakızağacı, Yeşilyurt,

Silivri;Yeni Mahalle, Semizkumlar, Selimpaşa, Alibey, Mimar Sinan, Piri MehmetPaşa Mahallesi, Gümüşyaka, Sancaktepe,

Beşiktaş;Dikilitaş, Akat, Konaklar, Gayrettepe, Nisbetiye, Etiler, Mecidiye, Türkali, Ortaköy,

Konya ilimizde;Karatay, Meram, Selçuklu, Havzan, Yaka, Yeniyol Meram, Nalçacı, Yazır-Yenikent, Sille, Hocacihan,

Kocaeli ilimizde;Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe,

Eskişehir ilimizde; Odunpazarı, Tepebaşı,

Adana ilimizde; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam,

Mersin ilimizde; Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke,

Aydın ilimizde; Aydın, Kuşadası, Söke,Nazilli, Didim,

Muğla ilimizde; Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,

Balıkesir ilimizde;Ayvalık’tır.

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir