Şanlıurfa Vestel Beyaz Eşya Klima Servisi 444 28 46

Şanlıurfa Vestel  Beyaz Eşya Servisi

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Arayınız; 444 28 46

Hatay Vestel Beyaz Eşya  Servisi

 Vestel, 1984 yılında Manisada hizmet vermeye başlamış ve 1994 yılında Zorlu Holding bünyesine katılarak Vestel Şirketler Grubunun kurulmasına öncülük etmiştir. Vestel Şirketler Grubu tüketicilere; beyaz eşya, elektronik ve bilgi teknolojileri sektöründe üretim ve pazarlama hizmeti sunan köklü bir firmadır.

Üretime başladığı ilk yıldan bu yana ürün yelpazesini beyaz eşyadan klimaya, klimadan televizyona, televizyondan küçük ev aletlerine kadar genişleten Vestel şu an tam 103 ülkeye ihracat sağlamaktadır.

Müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda, üstün kalite özelliklerinin yanı sıra rakip firmalara göre daha uygun fiyata üretim ve pazarlama yapmayı ilke edinen Vestel hem satış öncesi hem satış sonrası süreçlerde tüketicinin her zaman yanında olmaktadır.

Vestelin ürün yelpazesinde yer alan ürünler günlük hayatımızın hemen hemen her alanında sıkça kullandığımız ürünler arasında yer almaktadır. Bahsi geçen ürünleri bu kadar sık kullanmamız ise ürün ömrünün hızla tükenmesine, çeşitli hasarlanmalara ve arızalanmalara sebebiyet verebilmektedir.

Bu gibi durumlarda ürününüzü profesyonel, tecrübeli ve titiz çalışan ustalara bırakmanız sizlere zaman ve maliyet tasarrufu olarak mutlaka geri dönecektir.

Şanlıurfa  Vestel Zeki Teknik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve en iyi biçimde hizmet verebilmek için bir telefon uzağınızda hazır olarak beklemekteyiz. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak bizlere ulaşabilir, canlı destek hizmetlerimizden yararlanabilir, etkin, zamanında ve yerinde sunduğumuz çözümlerimizle sizlerde sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Şanlıurfa Vestel Buzdolabı Tamiri

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Arayınız; 444 28 46

Şanlıurfa  Vestel Bakım Servisi

Buzdolapları tartışmasız evimizin en önemli beyaz eşyalarından bir tanesi olmaktadır. Bozulduğu zaman hayatımızı bir panik kaplamakta olup,İnsan sağlığını olumsuz etkileyecek olan bütün yiyeceklerimiz bozulma tehlikesiyle karşı karşıya kalmaktadır.

Diğer beyaz eşyalar gibi zamanla aşınıp yıpranmaya maruz kalmaktadırlar. Bazı problemleri daha ciddi olsa da birçoğu buzdolabı tamircileri tarafından halledilmektedir. Problemi çözmek için buzdolabının gösterdiği  belirtileri iyi gözlemek gerekmektedir.

Buzdolabınızda yaşadığınız sorunları kendiniz onarmaya çalışmak yerine mutlaka bir teknik servisten yardım almalısınız. Aksi takdirde kendiniz parça söküp vs onarmaya çalıştığınız takdirde daha büyük hasarlara ve ve buzdolabınızı kaybetmeye maruz kalabilirsiniz.

Buzdolabında meydana gelen teknik sorunlar arızalar;                                             – Vestel buzdolabının su sızdırması                                                                                    -Vestel buzdolabı soğutmuyor                                                                                              -Vestel buzdolabı sürekli çalışıyor(aşırı sesli)                                                             -Vestel buzdolabı alt kısmı su akıtıyor                                                                             -Vestel buzdolabı donduruyor (aşırı dondurma)                                                         -Vestel buzdolabı veya üst dondurucu yeterince soğuk değil 

Biz Zeki Teknik  Şanlıurfa Vestel  Buzdolabı Tamircisi olarak yerinde, zamanında ve kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinen ekibimiz ile karşılaştığınız sorun her ne olursa olsun sizlerin yanında yer almaktayız.

Herhangi bir arızayla karşı karşıya kalmanız durumunda çağrı merkezimizi 444 28 46  numaralı telefondan arayabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz.
Arıza kaydınız bize ulaşır ulaşmaz sizin belirlediğiniz tarih ve saatte, işinin ehli ustalarımız ile adresinize gelerek gerekli bakım, onarım ve tamirat işlemlerini büyük bir titizlik ile sizlerin gözü önünde  yerinde gerçekleştirmekteyiz.

Şanlıurfa Vestel Bulaşık Makinesi  Tamiri

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Arayınız; 444 28 46

vestel bulaşık makinesi tamiri ile ilgili görsel sonucu

Bulaşık makineleri dayanıklı tüketim malzemeleri için de yer alan ve evlerimizin baştacıdır. Özellikle yeni gelin evlerinin ve çalışan annelerin mutfakların ve kalabalık ailelerin olmazsa olmazıdır bulaşık makineleri Vestel marka bulaşık makinaları  günümüzde çok tercih  edilmektedir .

Bulaşık makineleri son yıllar da gelişerek her ev de olmaya başlamıştır. Özellikle de en çok kalabalık ailelerin kurtarıcısı olmuş ve el de bulaşık yıkamaya son vermiştir.

Bulaşık makinenizde kullanımına uygun davranılmazsa  veya aşırı kullanımdan dolayı teknik arıza problem  meydana gelmektedir.

Bulaşık Makinesinda  meydana gelen teknik sorunlar arızalar ;                          -Bulaşık makinesi su akıtıyor                                                                                              -Bulaşık makinesi yıkama programı başlamıyor                                                        -Bulaşık makinesi yıkama esnasında çok gürültülü çalışıyor- kullanılan deterjanla ilgili olabilir                                                                                                              -Bulaşık Makinesi parlatma sorunu yaşıyor ve bulgulu bir yıkama yapıyor  -Bulaşık makinesi deterjan almıyor                                                                                   – Bulaşık makinesi hiç çalışmıyor

444 28 46 numaralı telefonlarımızdan Şanlıurfa  Vestel Zeki Teknik Çağrı Merkezimize ulaşabilir ve Şanlıurfa  bulaşık makinesi servisi için arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız arıza kaydı sonrasında profesyonel ekibimiz adresinize gelerek yerinde ve güvenilir bir hizmet sunacak ve sunulan hizmeti 1 yıllık servis garanti fişi ile garantimiz altına alacaktır. Gün içerisinde gezici araçlarımızla  hizmet vermekteyiz.

Şanlıurfa Vestel Çamaşır Makinesi Tamiri

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Arayınız; 444 28 46

vestel çamaşır makinesi zeki ile ilgili görsel sonucu

Çamaşır makineleri bizleri büyük iş yükünden, harcanan fazla zamandan ve yakılan yüksek efordan kurtaran vazgeçilmez bir beyaz eşya olmaktadır. İster kurulu ister yeni kurulacak olsun her evin alınan veya alınacak listesinde üst sırada yerini  almaktadır.

Ama yoğun kullanımdan dolayı deformasyona uğramakta ve bazen de kullanıcı hatasından kaynaklanan teknik sorunları oluşabilmektedir. Diğer beyaz eşyalarımızda yaşadığımız gibi çamaşır makinemizde belli aralıklarda tamire ve bakıma  ihtiyaç duyabilmektedir.

Çamaşır Makinası Bakımı Neler Kazandırır ?

Otomatik çamaşır makinelerinde belirli aralıklarla temizlik yapılmalıdır. Bu temizlik makinenin daha iyi çalışmasına ve yıkama performansına yardımcı olur.

Çamaşır Makinesi Deterjan Çekmecesinin Temizlenmesi gerekir                              -Çamaşır Makinesinin Sifonun Temizlenmesi( (deterjan çekmecesi içindeki          renkli parçadır) yumuşatıcı                                                                                                       -Çamaşır Makinesi Kireçten Korunması için uygun deterjan gerekir.                    – Çamaşır Makinesi Tamburunun Temizlenmesi                                                              -Çamaşır Makinesi Gövdesinin Bakımı ve Temizlenmesi  gereklidir                          -Çamaşır Makinesinin Hortumunun Temizlenmesi  

Zeki Teknik Şanlıurfa  Vestel Çamaşır Makinesi Tamir Servisi olarak karşılaştığınız arıza ne olursa olsun her zaman sizin yanınızdayız. 08.00 22.00 Çağrı merkezimizi arayarak 444 28 46 bizlere ulaşmanız durumunda, bilgi alabilir gelmeyi  belirttiğiniz adrese gelerek yerinde, zamanında ve güvenilir çözümlerimizi sizlere gün içerisinde gezici birlik araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Yaptığımız tüm işlemlere 1 yıl garanti fişi vermekteyiz. 

Şanlıurfa Vestel  Derin Dondurucu Tamiri

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Arayınız; 444 28 46

vestel derin dondurucu zeki ile ilgili görsel sonucu

Son yıllarda bilinçli tüketicilerin sağlıklı beslenmek için aldıkları önlemler arasında derin dondurucu almak ilk sırada yer alır. Yılın 365 günü taze ve doğal ürün hazırlığında büyük pay sahibi olan derin dondurucular ev hanımların büyük yardımcısı olmuştur.

Derin dondurucu almadan önce kafamızda nasıl özellikleri olmasını gerektiğini belirlememiz gerekmektedir. Hangi amaçla kullanılacağı belirlenmelidir. A+ enerji tasaruflu olmasına ne kadar yer kapladığı önemli faktörlerdir. Marka kalitesine dikkat edilmelidir.

Vestel Derin Dondurucu da Yaşanan Arızalar ve Çözüm Önerileri;

Kullanıcı hatasından kaynaklanan veya teknik arıza yapan vestel derin dondurucularda uzman donanımlı zeki teknik servisimizden faydalanabilirsiniz.

en sık karşılaşılan problem                                                                                           —–karlanma                                                                                                                                        -yetersiz soğutma                                                                                                                        -cihazın çalıştırılamaması                                                                                                      -cihazın terleme yapması                                                                                                        – derin dondurucudan ağır koku gelmesi gibi sorunlarla sık sık karşılaşılmaktadır.

Vestel derin dondurucu  tamiri konusunda siz değerli müşterilerimize zeki teknik olarak siz değerli müşterilerimize 10 yılı aşkın süredir  7 gün 24 saat bir yıl garanti fişi vermekteyiz.

Şanlıurfa Vestel derin dondurucu , Şanlıurfa Vestel derin dondurucu tamiri,Vestel derin dondurucu teknik servis hizmeti vermekteyiz. Kurumsal firmamızı arayarak 444 28 46 müşteri hizmetlerimizle görüşme sağlayıp bilgi alabilirsiniz. Bizi çağırdığınız takdirde gün içerisinde gezici araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Şanlıurfa Vestel  Klima Tamiri

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Arayınız; 444 28 46

vestel klima zeki ile ilgili görsel sonucu

Klimalar insan oğlunun daha rahat ve daha etkin yaşaması amacıyla kapalı ortam içerisinde bulunan havayı soğutan veya isteğe göre ısıtan ve ortamdaki nemi alan, toz ve partikülleri filtreleyen cihaz olarak hayatımızda yer almaya başlamıştır.

Klimalar zamanın ilerlemesi ile birlikte artık lüks olmaktan çıkıp oldukça fazla ihtiyaç duyulan bir cihaz halini almıştır.Klimaların artık bir ihtiyaç hale gelmesinde rol oynayan özelliklerinden bir kaç örnek vermek gerekirse; ortamın ısı dengesinin sağlanması, kötü ve zararlı kokuların yok edilmesi, ortama devamlı taze hava vermesi vs.

Şanlıurfa sıcaklarında oldukça ihtiyaç duyulmaktadır.  Vestel Klima Servisi personellerimiz ise sizlerin memnun kalacağı şekilde hizmet vermektedir.

Şanlıurfa Vestel Klima Montajı işlemleri artık uzman ve güvenilir kadromuz sayesinde sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. İşinde eğitimli ve branşlı teknik personellerimiz yerinde hizmet sağlamaya devam etmekteyiz.

Klima Montajı konusunda genç ve dinamik kadromuz işinin sorumluluklarının bilincinde olarak hizmet vermektedirler. Vestel Zeki Teknik Klima servisi merkezlerimiz tarafından yapılan tüm işlemlere 1 yıl garanti fişi vermekteyiz. 

Şanlıurfa Vestel Klima Montajı hizmetine ihtiyaç duyduğunuz takdirde yapmanız gereken tek şey çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp 444 28 46 servis çağrı  talebinde bulunmak yeterli olacaktır. Gün içerisinde gezici aktif araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Vestel klimada meydana gelen arızalar

Klima Çalışmıyor –

Klima Sıcak Hava Üflemiyor –

Klima Soğuk Hava Üflemiyor –

Klima Ses Yapıyor –

Klima Koku Yapıyor –  gibi sorunlarla karşılaşırsanız Zeki Teknik beyaz eşya klima servisimizden faydalanabilirsiniz.

Şanlıurfa’da hizmet veriğimiz ilçe ve mahalleler;

AKÇAKALE, BİRECİK, BOZOVA, CEYLANPINAR, EYYÜBİYE, HALFETİ, HALİLİYE, HARRAN, HİLVAN, KARAKÖPRÜ, SİVEREK, SURUÇ, VİRANŞEHİR, ilçeleridir.

Ahmetyesevi Mahallesi

  • Akabe Mahallesi,Akşemsettin Mahallesi,Atatürk Mahallesi,Bağlarbaşı Mahallesi,Bahçelievler Mahallesi,Bamyasuyu Mahallesi,Beykapısı Mahallesi,Bıçakçı Mah,Bıçakçılı Mah,Buhara Mah,Cami Kebir Mah,Çarşı Mahallesi,Cengiztopel Mahallesi,Çimento Fabrikası,Dedeosman Mahallesi
  • Devteşti Mahallesi,Direkli Mah,Divanyolu Mah,Ertuğrulgazi Mah,Esentepe Mah,Evrensanayi Mahallesi,Eyüpnabi Mah,Eyyubiye Mahallesi,Eyyüpkent Mahallesi,Eyyüpnebi Mahallesi,Gümüşkuşak Mah
  • Hacıbayram Mahallesi,Haleplibahçe Mah,Hamidiye Mah,Hamidiye Mahallesi,Hayati Harani Mah,Hayatiharrani Mahallesi,Hekimdede Mahallesi,Hızmalı Mahallesi,İmambakır Mah,İpekyol Mah
  • Kadıoğlu Mah,Kadıoğlu Mahallesi,Kanberiye Mah,Karaköprü Mahallesi
  • Karşıyaka Mah,Kendırcı Mah,Kurtuluş Mahallesi,Mancı Mah,Merkez Mahallesi,Mimar Sinan Mah,Muradiye Mahallesi,Onikiler Mahallesi
  • Organizesanayi Mahallesi,Osman Gazi Mah,Osmanlı MahPaşabağı Mahallesi,Pınarbaşı Mah,Refahiye Mah,Şair Şevket Mah,Şairnabi Mahallesi,Sanayi MahSanayi Mahallesi,Sancaktar Mahallesi
  • Sarayönü Mah,Şehitlik Mahallesi,Selçuklu Mahallesi,Selehattineyyübi Mahallesi,Şiğmaksut Mah,Sırrın Mahallesi,Süleymaniye Mahallesi
  • Sultan Fatih Mah,Tepe Mah,Topdağı Mah,Türkmeydanı Mah,Ulubatlı Mah
  • Veysel Karani Mah,Yakubiye Mah,Yavuzselim Mahallesi,Yeni Mahalle
  • Yenişehir Mah,Yeşildirek Mah,Yusufpaşa mahallesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir