Hatay Vestel Beyaz Eşya Tamircisi/ 444 2 846

Hatay Vestel Beyaz Eşya  Servisi

ARIZA KAYDI BIRAKMAK İÇİN: 444 2 846

Hatay Vestel Beyaz Eşya  Servisi

Hatay merkezde bulunan tamir servisimiz beyaz eşya arızalarında hızlı ve kaliteli bir işçilikle beyaz eşyanızın ilk günkü çalışma kapasitesine ulaştırmaktadır.

Hatay’ın tüm ilçelerine gün içerisinde ulaşım sağlamaktayız. 444 28 46 çağrılı numaralarımızdan bizlere ulaşarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Vestel markasının üretmiş olduğu beyaz eşyalar her 3 evin birinde yerini almıştır. Türkiye pazarında ilk 3 sırada beyaz eşya satışını elinde tutmakla beraber, Avrupa pazarında %35’lik gibi bir orana sahiptir.

Peki neden Vestel tercih edilmektedir?

Vestel teknoloji her geçen gün kendisini daha çok yenileyerek gerek özellikleri gerek fiyat oranları ve çalışma potansiyeli olsun halkımız tarafından daha çok tercih edilmektedir. Özellikle enerji dostu olan beyaz eşyalar tasarruf etmemiz açısından önemlidir.

Fakat her elektriksel alette karşılaşacağımız arızalar Vestel beyaz eşyalarında da meydana gelebilmektedir.

Bu arızalar kimi zaman kullanıcı hatasından kaynaklanabilir ya da teknik arızalanmadan meydana gelebilir.

Beyaz eşyanızda herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda bizlere ulaşabilir ve olaya anında müdahale etmemizi sağlayabilirsiniz.

Hepsi alanında uzman olan kadromuz adreslerinize gelerek gereken testleri yapar ve sorunu tespit ederek beyaz eşyanızda ki sorunu ortadan kaldırır.

Hatay Vestel Beyaz Eşya Servisini aradığınız andan itibaren sorunlarınıza hızlı çözümler getirmekteyiz.

Bizler yaptığımız her işin arkasındayız. Siz değerli müşterilerimiz teknik servisimizde yaptıracağınız her işlemi 1 yıllık süre ile garanti altına almaktayız.

Sizlere haftanın 7 günü 08:00 ile 22:00 saatleri arasında kesintisiz hizmet vermekteyiz. Bizlere çağrı numaralarımızdan ulaşarak teknik destek alabileceğiniz gibi ücretsiz danışma servisimizden de yaralanabilirsiniz.

Hatay Vestel Buzdolabı Servisi

Hatay Vestel Buzdolabı Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez parçası buzdolabımızda bir arıza tespit etmeniz durumunda 444 28 46 çağrılı numaramızdan bizlere ulaşarak hızlı bir teknik destek sağlayabilirsiniz.

Hatay Vestel Buzdolabı Tamiri Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin mağduriyet haline son vermekteyiz.

Buzdolabınızda fiş takılı olduğu halde çalışmıyor, yeterli soğutma yapmıyor, fazla gürültülü çalışıyor ya da bunların benzeri sorunlar varsa buzdolabınıza direk müdahalede bulunmayınız.

Bu tip nedenler genellikle Anakart, motor, ya da elektriksel arızalanmadan kaynaklıdır. Teknik servisi arayarak uzman kişilerden destek almalısınız.

Bilinçsizce yapılacak her işlem buzdolabınızda büyük sorunlara neden olmaktadır.

Vestel Buzdolabı Servisimizdeki her usta lisans belgeli olup, kullanılan malzemelerin kalitesi 1. sınıftır.

Adreslerinize gelen ustalarımız gereken işlemleri yaparak sorunun kaynağını bulup sizleri bilgilendirip onayınızı aldıktan sonra gereken tüm müdahaleyi yapmaktadır.

Buzdolabı arızalanmalarının en büyük etkeni bakımsızlıktır. Buz dolaplarına belirli periyodlarla bakım yapılması şarttır. Kullanım kılavuzlarında da bakım maddesi özellikle belirtilmektedir.

Buzdolabı bakımı sayesinde buzdolabınızı arızalara karşı korurken, buzdolabınızın daha verimli çalışmasını sağlarsınız.

Hatay Vestel Buzdolabı Tamir Servisi olarak uygun fiyata yaptığımız buzdolabı bakımı hakkında çağrı merkezlerimizi arayarak hem detaylı bilgi alabilir hem de bakım, tamir fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Sabah 08:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında kesintisiz teknik destek sağlamaktayız. Hatay’ın tüm ilçelerine gün içerisinde ulaşım yapmaktayız. Tek yapmanız gereken çağrı numaralarımızdan bizlere arayarak arıza kaydı oluşturmalısınız.

Hatay Vestel Buzdolabı Tamir Servisi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hatay Vestel Klima Teknik Servisi

Hatay Vestel Klima Teknik Servisi

Evlerimizde, iş yerlerimizde ısıtma ve soğutma konusunda bizim en büyük yardımcımız olan klimalarımız da herhangi bir arıza durumu olması durumunda 444 28 46 çağrılı numaralarımızdan bizleri arayarak hızlı bir teknik destek sağlayabilirsiniz.

Klima teknik servisi, klima montajı, klima bakımı gibi konularda Hatay Vestel Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Her markada olduğu gibi Vestel klimalarımız da belirli zaman içresinde bozulabilir. Bu arızalanmalar kimi zaman klimanın çalışma verimini düşürürken kimi zamanda klimanın tamamen çalışmamasına neden olabilmektedir.

Klimaların bozulmasında birçok neden sebep olabilmektedir. Kumandanın pilinin bitmesi, basit elektrik temassızlığı ya da sigortanın atmış olması gibi küçük nedenler bile bizleri endişelendirir.

Bunların haricinde elektronik kart arızaları, fan motoru, ekovat arızaları gibi sorunlar klimanın tamamen çalışmasını durdurur. Bunlar gibi büyük arıza durumlarında kesinlikle uzman teknik servisten  yardım almalısınız.

Hatay Vestel Klima Teknik Servisi olarak yılların deneyimi ve uzmanlığımız ile klimalarınızla ilgili tüm sorunlarınızda yanındayız.

Haftanın 7 günü sabah 08.00 ile akşam 22.00 saatleri arasında sizlere kesintisiz hizmet sağlamaktayız.

Hatay’ın tüm ilçelerine gün içerisinde teknik servis sağlamaktayız. Adreslerinize gelen ekipleriniz klimalarınıza yerinde tamirat yapmaktadır.

Bulundukları ortamdan ya da değişen mevsim şartlarına bağlı olarak klimalarımız da bazı hasarlar ortaya çıkabilir. Klimanın ısı transfer bölümde meydana gelen hasar ya da kirlenmeden dolayı klimamızın performansı etkilenebilir hatta bozulabilir. Bu tarz hasarların önüne geçebilmek için düzenli olarak klima bakımının yapılması önerilmektedir.

Her türlü klima sorunlarınız için bizlere çağrı numaralarımızdan ulaşarak hızlı teknik servisimizden yararlanabilirsiniz.

Hatay Vestel Bakım Servisi

Hatay Vestel Bakım Servisi

Beyaz eşyalar artık hepimiz için birer ihtiyaç haline gelmiştir. Hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyalarımızın her zaman ilk günkü çalışma potansiyelinde olmasını isteriz.

Bütün elektriksel aletler hangi marka olursa olsun belirli bir süre sonra arıza durumuna geçebilir. Beyaz eşyalarımızdaki arızalanmaların en büyük nedeni gereken bakımın yapılmamasıdır.

Hatay Vestel Beyaz Eşya Servisi  olarak siz değerli müşterilerimize tamir işlemlerinin yanında uygun fiyatlı ve 1.sınıf kalitedeki bakım hizmeti de sunmaktayız.

444 28 46 çağrılı numaralarımızı arayarak fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz danışma hattımızdan destek alabilirsiniz.

Beyaz eşyalarımızda bakım yaptırmamızın en önemli sebebi; ilerde oluşabilecek arızanın önüne geçilmesi ve beyaz eşyanın verimli çalışmasının sağlanmasıdır.

Beyaz eşyalarındaki biriken toz ve kir eşyanın çalışma kapasitesini düşürür, belirli süre sonra temizlenmeyen kir tabakası beyaz eşyayı çalışamaz duruma getirir.

Kullanım kılavuzlarında da özellikle belirtilen beyaz eşya bakımı uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Bilinçsizce yapacağınız küçük bir dokunuş elektriksel parçalara hatta motora zarar vermektedir.

Kimyasal ilaçlarla birlikte büyük titizlik ve özenle temizlenen beyaz eşyalarınızın her parçası temizlenir, gereken testler yapılarak arızalanma olasılığı olan parçalar tespit edilir.

Alanında hepsi uzman olan teknisyenlerimiz ile birlikte tamirat, bakım, yedek parça, montaj gibi çeşitli hizmetlerle 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hatay Vestel Bakım Servisi olarak sizlere haftanın her günü sabah 08.00 den akşam 22.00’ye kadar kesintisiz teknik destek vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

Hatay Vestel Kombi Tamir Servisi

Hatay Vestel Kombi Tamir Servisi

Soğuk kış günlerimizde evlerimizin olmazsa olmaz parçası kombilerimizde oluşan arızalarda 444 2 846 çağrılı numaramızdan bizlere ulaşarak hızlı bir şekilde teknik destek alabilirsiniz.

Kış günlerinde kombinin arızalanmasını hiç kimse istemez. Fakat bazı nedenlerden dolayı kombimiz arızaya geçebilir.

Uzman kadromuzla birlikte gün içerisinde adreslerinize gelerek yerinde; kombi bakımı, tamiratı, montajı ve baca temizliği gibi tüm işlemleri yapmaktayız.

Genel kombi arızalarına bakarsak;

  • Kombim yanarken patlama yapıyor
  • Sıcak su açıldığında petekler aşırı ısınıyor
  • Kombim yeteri kadar ısıtmıyor
  • Kombi su kaçırıyor
  • Kombim çok gürültülü çalışıyor
  • Kombi sıcak su vermiyor

gibi arıza çeşitleriyle karşılaşırsanız teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Bu arıza çeşitlerinin temel nedeni ana kartında yada fan motorunda oluşan sıkıntılardan dolayı kombide arıza meydana gelmektedir.

Hatay Vestel Kombi Servisini arayarak hepsi alanında uzman olan teknisyenlerimiz den yardım alabilirsiniz.

Kombilerimizde bazende küçük sıkıntılar meydana gelmektedir. İlk önce kombi ekranında hangi ışığın yandığı ya da hangi hata kodunu verdiğine bakmalısınız.

Hata kodları kombilerinizde oluşan arızaları simgeler. Kombinin suyunun bitmesi gibi küçük nedenler bile kombiyi çalışamaz hale getirebilir. Bu gibi durumlarda kendi küçük müdahalenizle kombinizi çalıştırabilirsiniz.

Kombi ekranında verilen hata kodları arızanın nedenini göstermektedir.

Hatay Vestel Kombi Servisi olarak klima servisi, klima bakımı, klima montajı, klima parça satışı,  teknik destek gibi tüm konularda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz ve yaptıracağınız her işlem 1 yıllık garanti altına alınmaktadır.

Hatay Vestel Teknik Servisi / Teknik Servis Fiyatlarımız

Hatay Vestel Teknik Servisi / Teknik Servis Fiyatlarımız

Hatay merkezde bulunan Vestel Teknik Servisimiz Hatay’ın tüm ilçelerine gün içerisinde teknik servis hizmeti vermektedir.

Vestel marka buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, ocak, fırın, klima, kombilerimizle ilgili her türlü tamirat ve bakım işlemini en uygun fiyata gerçekleştirmekteyiz. Vestel Klima Kombi 2019-2020 Bakım Fiyatları başlıklı makalemizi inceleyerek konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Alanında uzman kişilerden oluşan teknik ekibimiz ve son teknoloji olan ekipmanlarımız ile adreslerinize gelerek  beyaz eşyanızda ki arızayı tespit ederek, arıza giderimi yapılmaktadır.

Yaptığımız her işlem aşamasında siz değerli müşterilerimizi bilgilendirerek onayınızı almaktayız.

Yıllardan beri yapmış olduğumuz beyaz eşya tamiratındaki başarılı işlerle, hiçbir zaman müşterilerimize mağduriyet yaşatmadık. Yaptığımız her işin arkasındayız.

Hatay Vestel Teknik Servis ekibi olarak yaptırdığınız işlemleri garanti altına almaktayız.

Sabah 08:00 den başlayarak akşam 22:00’ye kadar kesintisiz teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Hatay Vestel Teknik Servisi olarak tamir fiyatları, bakım fiyatları, montaj, anakart, motor fiyatları gibi hizmetlerimizin ücretlendirmesi hakkında bilgi almak için 444 28 46 çağrılı numaralarımızı arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Her teknik servis kendi ücretini belirler. Hatay Vestel Teknik Servisi olarak kullandığımız malzemeler 1.sınıf kalite olmakla birlikte servis ücretlerimiz piyasa fiyatlarındaki en makul ücrettedir.

Siz değerli müşterilerimizin %100 memnun olması ve her eve hizmet vermek için buradayız.

Vestel Beyaz Eşya  Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Başlıca İl ve İlçeler:

Hatay ilinde; Altınözü, Antakya, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağı.

İstanbul ilinde; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu.

Ankara ilinde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle.

Antalya ilinde; Merkez, Akseki, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik.

Konya ilinde; Ahırlı, Akören, Akşehir,  Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Çeltik, Cihanbeyli, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak.

Afyonkarahisar ilinde; Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Merkez, Sandıklı, Sinan Paşa, Sultandağı, Şuhut.

Bursa ilinde; Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, İnegöl, Gemlik, Mustafa Kemal Paşa, Mudanya, Gürsu, Karacabey, Orhangazi, Kestel, Yenişehir, İznik, Orhaneli, Keles, Büyükorhan, Harmancık.

Kayseri ilinde; Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza, Yeşilhisar, Sarıoğlan, Hacılar, Sarız, Felahiye, Akkışla, Özvatan.

Balıkesir ilinde; Altı Eylül, Karesi, Edremit, Bandırma, Gönen, Ayvalık, Burhaniye, Bigadiç, Susurluk, Dursunbey, Sındırgı, Erdek, İvrindi, Havran, Kepsut, Manyas, Savaştepe, Gömeç, Balya, Marmara.

Bolu ilinde; Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrıscık, Mengen, Merkez, Mudurnu, Seben, Yeniçağa.

Yozgat ilinde; Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Merkez, Saraykent, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy.

Mersin ilinde; Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Erdemli, Silifke, Anamur, Mut, Bozyazı, Gülnar, Aydıncık, Çamlıyayla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir