Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 2 846

Beyaz Eşya Teknik Servisi 444 2 846

Acil arıza kaydı için lütfen arayınız 444 2 846

Beyaz eşyalarımız günlük hayatımızın vazgeçilmez unsurlarıdır.Hayatımızın her alanını kolaylaştıran ve günlük işlerimizi kolaylıkla yapmamızı sağlayan en temel eşyalardır.Mutfağımızdan banyomuza kadar her alanda kullandığımız beyaz eşyalar bir çok marka ve modelde yaşantımızı süslemektedir.

Beyaz eşyalar deyince öncelikli olarak aklımıza buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,fırın ve ocaklar,ısıtıcılar ve yine işlerimizi kolaylıkla halledebileceğimiz küçük ev aletleri  gelir.

Buzdolaplarımız, hayatımızı sağlıklı devam ettirmek için yiyeceklerimizi ve içeceklerimizi saklamamıza yardımcı olur.Her mevsim her besini aynı tat ve lezzette tüketebilmemizi  sağlar.Kışın bile yaz meyve ve sebzelerini aynı tazelikte tüketebiliriz.

Çamaşır makinalarımız yaşantımızın en vazgeçilmez parçasıdır.Yaşantımızın gereği olan temizliği zaman ve güç tasarrufu sağlayarak tamamlamamıza katkısı çok fazladır.Saatlerce elimizde çamaşır yıkama durumunu hayatımızdan çoktan çıkarmıştır.Özellikle çalışma hayatında yoğun çalışma saatleri  çamaşır makinası kullanımını artık ihtiyaç haline getirmiştir.

Bulaşık makinalarımız yine yaşantımızın büyük  ölçüde gizli kahramanı sayılabilir.Özellikle  kalabalık misafirlerden sonra kalan bulaşıkları düşününce gerçekten kahraman olduğunu düşünmek çok haklı oluyor.Bunun yanında güç tasarrufu da sağlamaya katkısı yadsınamaz.Hem su tasarrufu sağlayarak hem de enerji tasarrufu sağlayarak mali yükümüzü oldukça hafifletir.

Fırınlar ve ocaklar  yine en önemli kısımda yer almaktadır.Çünkü yemek yeme ihtiyacı insanın doğası gereği mecburdur ve bunu ocaklarımız sayesinde sağlarız.Misafirlerimize en güzel sunumları yapmamıza en büyük yardımcı yine gizli kahramanlarımız fırınlar ve ocaklar.

Hayatımızın birer parçası haline gelen beyaz eşyalar ayrıca her gün yenilenen tasarımları ve teknolojik özellikleri ile de dekorasyonumuzun bir parçasıdır.Gelişen teknoloji ile birlikte beyaz eşyalarımız da sürekli olarak kendini yenilemekte ve hayatımızı daha da kolaylaştırmaya yönelik ilerlemektedir.

Bu kadar yoğun hayatımızda olan beyaz eşyalar son teknoloji ile üretilmiş olsalar da bazen arızalar verebilmektedir.Her alanda sıklıkla kullandığımız bu eşyalarımızın belirli kullanım süreleri vardır.Bazen kullanım süreleri nedeniyle bazen de teknik detaylardan kaynaklı olarak çalışmayabilir.Yaşanabilecek bu durumlarda en etkili çözüm bir beyaz eşya   servisi başvurmaktır.Çünkü çalışma sistemi tamamen elektronik düzeneğe dayalı bu eşyaların problemini kendimizin saptaması her zaman mümkün olmayabilir.

Arçelik Beyaz Eşya Tamircisi  444 2 846

Her türlü arıza kaydı için lütfen arayınız 444 2 846

Arçelik A.Ş bugün toplam 7 ülkede 18 üretim tesisi ile beyaz eşya, ankastre ve klimada hizmet sunmaktadır.Türkiye’de beyaz eşya sektöründe en büyük pazar payı ile hızla büyüyen Arçelik, teknolojiyi en ileri düzeyde üretimine entegre etmiştir.

Günümüzün en teknolojik aletleri olan Arçelik  beyaz eşyalar hayatımızın her alanında üstün kolaylık sağlamaktadır.Bunun yanında hızlı ve ekonomik oluşu ile de tasarruf sağlamamıza olanak sağlamaktadır.

Her beyaz eşyamızın belirli bir kullanım süresi vardır.Ortalama 10-12 yıl kullanım ömürleri olan beyaz eşyalarımız bazen kullanım süreleri dolduğundan bazen de kullanım hataları yada teknik problemlerden kaynaklı arızalar verebilir.Yaşanması muhtemel arızalarda öncelikli önerimiz uzman ve donanımlı bir teknik servisten yardım almanız olacaktır.Çünkü her arıza ya da problem durumunda eşyalarımızı yenilememiz mümkün olmayacaktır.

Arçelik  Servisi tüm beyaz eşyalarınızı öncelikli olarak yerinde aynı gün  arıza tespiti yaparak çözüm odaklı hizmet vermeye devam etmektedir.Konusunda uzmanlaşmış ekiplerimiz hızlı çözüm önerileri ile siz müşterilerimize en hızlı ve en uygun çözümleri sunmayı amaç edinmiştir.Uzman teknik kadromuz ile her işlemimizin ardından 1 yıl süreli serviş fişi vererek hizmetimizi garanti altına alıyoruz.

Vestel Beyaz Eşya Tamiri 444 2 846

Arıza Kaydınızı oluşturmak için her zaman arayabilirsiniz 444 2 846

Yerli üretimde öncü olmuş ve sektöründe iddalı Vestel,her geçen gün yenilenen teknolojiyi beyaz eşyalarında uygulayarak sektördeki payını artırmaya devam etmektedir.Özellikle hayatımızın her alanında yaşamlarımızı kolaylaştırarak beyaz eşya sektöründe oldukça büyük bir hacime sahip olan Vestel,alanında liderliği hedefliyor.

Son teknoloji ile üretilmiş olsalar da tüm elektronik eşyalarımız bazen bilmediğimiz nedenlerden dolayı bozulabiliyor.Bu problemler bazen teknik nedenlerden bazen de kullanım hatalarından kaynaklanabiliyor.Bozulmalar ve arızlar durumunda öncelikli olarak önerimiz uzman bir destek almanız.Her sorunun kaynağını tam olarak saptayamayabiliriz.

Vestel Beyaz Eşya Servisi olarak yaygın hizmet ağımız ile bir çok bölgede uzman ve eğitimli kadromuz her alanda hizmet vermektedir.Konusunda donanımlı ustalarımız bizzat arızayı yerinde tespit ederek kalıcı ve etkin çözümler üreterek müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.Her zaman destek alabileceğiniz teknik servis hizmetimiz yaptığı her işlemi 1 yıllı servis fişi ile garantilemektedir.

Ariston Beyaz Eşya Teknik Servisi/Tamiri  444 2 846

Arıza kaydınızı oluşturmak için lütfen arayınız 444 2 846

Ariston 1930 lu yılların başından itibaren teknolojiyi en etkin biçimde kullanarak son teknoloji beyaz eşyalar üretiminde dünya devi olmayı hedeflemektedir.Üst düzeyde teknolojiyi tüm üretiminde kullanarak artık dijital ekranlardan kontrol edilebilen eşyalar üretmeye başlamıştır.

Elektronik sistemin ve teknolojinin bu kadar çok kullanıldığı beyaz eşyalarımız zaman zaman bir çok nedene bağlı arızalar verebilir.Her arıza kendimizin çözebileceği kadar kolay olmayabilir.Beyaz eşyalarımızın bakım ve temizliğini bizler yapabiliriz fakat onarım gerektiren durumlar teknik konulardır.

Uzman teknik kadromuz  Ariston beyaz eşya servisi olarak en hızlı çözümler sunmaya odaklı hizmet anlayışı ile arızayı yerinde tespit ederek sorununuzu çözmektedir.Arıza yada parça değişimi konularında orjinal parça değişimi yapılır.İşlem sonrasında 1 yıllık servis fişi verilerek siz müşterilerimizin memnuniyeti esas alınmıştır.

Beko Beyaz Eşya Tamiri/Teknik Servisi 444 2 846

Her türlü arıza kaydı için arayabilirsiniz 444 2 846

Beko, Arçelik çamaşır makinesi servisi
Çamaşır Makinesi Servisi

Yurt dışında satışa sunulan ilk Türk beyaz eşya markası olma özelliğini taşıyan BEKO, yola “Dünya Markası” olma hedefiyle çıktı.Bugün dünyanın herhangi bir yerinde her iki saniyede bir, bir BEKO markalı ürün satılıyor.

En üstün teknolojiye sahip beyaz eşyalarımız bazen umulmadık zamanlarda arızalar vererek hayatımızı kesintiye uğratabiliyor.Günlük hayatımızın çok içinde yer alan beyaz eşyalarımızın bozulması yada arızalanması durumunda hemen değiştirmek hem mali açıdan bir yük hem de can sıkıcı durumlara yol açabilir.Bu durumların önüne geçmek için öncelikli olarak bir teknik servisten yardım almanız daha yararlı olacaktır.

Beko tamir servisi olarak konusunda deneyimli ekibimiz öncelikli arızayı yerinde tespit eder.Size en hızlı ve uygun çözümü sunar.İşlemden sonra 1 yıl süreli servis fişi ile yaptığımız işlemin devamlılığını sağlamayı hedefler.Önceliğimiz işlemin müşterimiz için yarar sağlamasıdır.

Beyaz Eşya Kullanım Önerileri 444 2 846

Arıza kaydı ve her türlü teknik servis talepleriniz için arayınız 444 2 846

Beyaz eşyalarımız hangi marka ve model de olursa olsun hayatımızın olmazsa olmaz eşyalarıdır.Beyaz eşyalarımızı her sorun durumunda değiştirmek yada atmak istemeyiz.Eşyalarımızı daha uzun ömürlü kullanmak için bazı kullanım önerilerinde bulunalım.

*Beyaz eşyalarınızın doğru kullanım alanlarında ve doğru düzende çalışmasına dikkat edin.

*Beyaz eşyalarınızı yerleştirirken kullanım kılavuzundaki önerileri dikkate alın.

*Beyaz eşyalarınızı birbirine çok yakın alanlarda ve çok yakın kullanmayın.

*Periyodik aralıklarla bakım ve temizliğini yapın.

*Makinalarınızı yerleştirirken içerisinde makinaya zarar verecek parçaların olmamasına dikkat edin.

*Uzman teknik destek gereken durumlarda mutlaka bir teknik servise başvurun.

Kullanım önerilerini dikkate alarak makinalarınızı daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.Aksi durumlar ile karşılaştığınızda konusunda uzman ekibimizi arayabilir her türlü arıza kaydı ve tespiti için destek alabilirsiniz.Zeki Teknik  beyaz eşya servisi olarak yaygın servis ağı ile müşterilerimize en hızlı, en kaliteli ve en uygun hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Uzman Teknik kadromuz ile hizmet verdiğimiz bölgeler,

Ankara ilimizde;

Abidinpaşa, Akdere, Aydınlıkevler, Aktepe, Altındağ, Ayrancı, Atapark, Anıttepe, Batıkent, Balgat,Bahçelievler, Bağlum, Boğaziçi, Birlik Mahallesi, 100.Yıl, Beşevler, Beysukent, Bilkent, Cebeci, Cevizlidere, Çukurambar, Çankaya, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Dikimevi, Elvankent, Eryaman, Etimesgut, Etlik, Esat, Emek, Esertepe,İlker, İncek, İncirli, Güneşevler, Gazi Mahallesi, Hasköy, Hüseyingazi,Hoşdere, Karapürçek, Keklikpınarı, Gaziosmanpaşa, Gölbaşı, İvedik, Karşıyaka, Kuşçağız, Kurtuluş, Kızılay, Kırkkonaklar,Kavaklıdere, Keçiören, Mamak, Macunköy, Maltepe, Natoyolu, Tuzluçayır, Tunalı, Türközü, Oran, Ostim, Ulus, Ufuktepe, Öveçler, Pursaklar, Serhat, Sanatoryum, Siteler, Sıhhıye, Sokullu, Subayevleri, Seyranbağları, Söğütözü, Sincan, Şentepe, Saimekadın, EgeMahallesi, Saray, Yenikent, Çakırlar/Batıkent, Ümitköy, Yaşamkent, Yükseltepe, Yeşilbayır, Yenimahalle, Zerdalitepe.

İzmir ilimizde;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalya ilimizde;

Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa,Döşemealtı

Bursa ilimizde;

Çalı, Sırameşeler, Osmangazi, Gürsu, Kestel, Yıldırım, Mudanya, Nilüfer, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, Nilüfer, Demirci, Osmangazi Bursa, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Yıldırım, Bursa, Bademli, Bursa Osmangazi, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek, Hamitler, FSM, Bursa, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü, Konak, Yıldırım, Beşevler

İstanbul ilimizde,

Esenyurt; Mehterçeşme, Yeşilkent, Esenyurt, Osmangazi, İncirtepe, Haramidere, Mehterçeşme, Saadetdere, Ardıçlıevler,

Küçükçekmece;Atakent,Halkalı, Merkez, İnönü, Kanarya, Mehmet Akif Mahallesi, Cumhuriyet, Atatürk Mahallesi, İstasyon, Tevfikbey Mahallesi,

Bağcılar;Demirkapı, 15 Temmuz Mahallesi, 100. Yıl, Güneşli, Fatih, Kirazlı, Yıldıztepe, Göztepe, Çınar Mahallesi,

Pendik;Kavakpınar, Yenişehir, Kaynarca, Velibaba, Fevzi Çakmak, Güzelyalı, Kurtköy, Esenler, Çamçeşme Mahallesi,

Ümraniye;İstiklal Mahallesi, Armağanevler, Çakmak, İnkılap, Namık Kemal Mahallesi, Altınşehir, Necip Fazıl, Esenevler, Çamlık,

Bahçelievler;Zafer Mahallesi, Kocasinan, Soğanlı, Siyavuşpaşa, Şirinevler, Hürriyet, Cumhuriyet, Yenibosna, Çobançeşme,

Üsküdar;Yavuztürk, Ünalan, Bulgurlu, Acıbadem, Ferah, Kısıklı, Küçüksu, Barbaros, Küplüce,

Sultangazi;50. Yıl Mahallesi, Esentepe, Cebeci, İsmetpaşa, Yunus Emre, Uğur Mumcu, Sultançiftliği, Gazi Mahallesi, 75. Yıl,

Maltepe;Zümrütevler, Fındıklı, Bağlarbaşı, Cevizli, Altıntepe, Altayçeşme, Küçükyalı, İdealtepe, Başıbüyük,

Gaziosmanpaşa;Karadeniz Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa, Kazım Karabekir,Karayolları Mahallesi, Yeni Mahalle, Hürriyet, Bağlarbaşı, Sarıgöl, Yıldıztabya,

Kartal;Kartal, Hürriyet, Uğur Mumcu, Karlıktepe, Atalar, Orhantepe, Petrol İş, Esentepe, Soğanlık, Gümüşpınar, Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Erenköy, Bostancı, Sahrayıcedit, Acıbadem, Feneryolu, Suadiye,

Kadıköy;Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Erenköy, Bostancı, Sahrayıcedit, Acıbadem, Feneryolu, Suadiye,

Esenler;Turgut Reis, Fatih Mahallesi, Oruçreis, Nine Hatun, Kazım Karabekir, Havaalanı, Fevzi Çakmak, Tuna Mahallesi, Menderes Mahallesi,

Kağıthane;Hamidiye, Sultan Selim, Çeliktepe, Talatpaşa, Çağlayan, Gürsel Mahallesi, Nurtepe, Ortabayır, Seyrantepe,

Fatih;Akşemsettin, Seyyid Ömer, Hırka-İ Şerif Mahallesi, Şehremini, Koca Mustafapaşa,Molla Gürani, Mevlanakapı, Derviş Ali Mahallesi, Yavuz Sultan Selim,

Avcılar;Yeşilkent Mahallesi, Cihangir, Tahtakale, Mustafa Kemalpaşa, Denizköşkler, Gümüşpala, Ambarlı, Firuzköy, Üniversite,

Başakşehir;Kayabaşı, Başak Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Güvercintepe, Bahçeşehir 2. Kısım Mah., Şahintepe, Bahçeşehir 1. Kısım Mah., Ziya Gökalp Mah., Altınşehir Mah.,

Ataşehir;İçerenköy, Kayışdağı, Barbaros, Atatürk Mahallesi, Küçükbakkalköy, İnönü Mahallesi, Esatpaşa, Örnek Mahallesi, Ferhatpaşa,

Sancaktepe;Osmangazi, Abdurrahmangazi, Fatih Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Meclis, Emek, İnönü, Sarıgazi, Yunus Emre Mahallesi,

Eyüpsultan;Akşemsettin, Yeşilpınar, Göktürk, Güzeltepe, Çırçır Mahallesi, Karadolap, Esentepe, Düğmeciler, Nişancı Mahallesi,

Sarıyer;Ayazağa, Zekeriyaköy, Reşitpaşa, Tarabya, İstinye, Fatih Sultan Mehmet, Yeniköy, Ferahevler, Maden Mahallesi,

Beylikdüzü;Adnan Kahveci, Barış Mahallesi, Yakuplu, KavaklıMarmara Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Büyükşehir, GürpınarDereağzı,

Sultanbeyli;Battalgazi, Ahmet Yesevi, Abdurrahmangazi, Mehmet Akif Mahallesi, Hamidiye, Adil Mahallesi, Mecidiye, Turgut Reis, Yavuz Selim

Güngören;Güneştepe, Merkez Mahallesi, Gençosman, Mareşal Çakmak

, Abdurrahman Nafiz Gürman, Haznedar, Akıncılar, Tozkoparan, Güven,

Zeytinburnu;Telsiz, Sümer, Çırpıcı, Nuripaşa, Veliefendi, Merkezefendi, Seyitnizam, Beştelsiz, Yeşiltepe,

Şişli;Gülbahar, Mecidiyeköy, Paşa Mahallesi, Mahmut Şevket Paşa, Fulya, Halide Edip Adıvar, Kuştepe, Feriköy, 19 Mayıs, Teşvikiye,

Bayrampaşa;Yıldırım, Kartaltepe, Muratpaşa, Altıntepsi, Kocatepe, Cevatpaşa, Yenidoğan, Terazidere, Orta Mahallesi,

Arnavutköy;Anadolu, Hadımköy, İslambey, Yunus Emre Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa, Yavuz Selim, İmrahor, Boğazköy, İstiklal Mahallesi, Hastane,

Tuzla;Aydınlı, Şifa Mahallesi, Yayla Mahallesi

, Aydıntepe, Mimar Sinan, İstasyon, Postane, Evliya Çelebi, Ortaİçmeler,

Çekmeköy;Mehmet Akif Mahallesi, Hamidiye, Mimar Sinan, Çamlık, Aydınlar, Sultançiftliği, Cumhuriyet Mahallesi, Nişantepe, Güngören,

Büyükçekmece;Hürriye, Pınartepe, Fatih, Mimaroba, Murat Çesme, Ulus, Sinanoba, Türkoba, Kumburgaz,

Beykoz;Kavacık, Çubuklu, İncirköy, Tokatköy, Gümüşsuyu, Çiğdem Mahallesi, Soğuksu, Rüzgarlıbahçe, Ortaçeşme,

Beyoğlu;Piyalepaşa, Kaptanpaşa, Piripaşa, Hacıahmet, Fetihtepe, Keçeci Piri, Halıcıoğlu, Sütlüce, Örnektepe,

Bakırköy;Kartaltepe, Şenlikköy, Ataköy 7–8–9–10. Kısım, Osmaniye, Yeşilköy, Zuhuratbaba, Ataköy, Sakızağacı, Yeşilyurt,

Silivri;Yeni Mahalle, Semizkumlar, Selimpaşa, Alibey, Mimar Sinan, Piri MehmetPaşa Mahallesi, Gümüşyaka, Sancaktepe,

Beşiktaş;Dikilitaş, Akat, Konaklar, Gayrettepe, Nisbetiye, Etiler, Mecidiye, Türkali, Ortaköy,

Konya ilimizde;Karatay, Meram, Selçuklu, Havzan, Yaka, Yeniyol Meram, Nalçacı, Yazır-Yenikent, Sille, Hocacihan,

Kocaeli ilimizde;Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe,

Eskişehir ilimizde; Odunpazarı, Tepebaşı,

Adana ilimizde; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam,

Mersin ilimizde; Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke,

Aydın ilimizde; Aydın, Kuşadası, Söke,Nazilli, Didim,

Muğla ilimizde; Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,

Balıkesir ilimizde;Ayvalık’tır.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir