Alanya Vestel Servisi 444 9 587

Vestel Servisi Alanya Çağrı Merkezi

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Arayınız; 444 9 587

Vestel Alanya Teknik Servisi

Vestel, 1984 yılında Manisada hizmet vermeye başlamış ve 1994 yılında Zorlu Holding bünyesine katılarak Vestel Şirketler Grubunun kurulmasına öncülük etmiştir. Vestel Şirketler Grubu tüketicilere; beyaz eşya, elektronik ve bilgi teknolojileri sektöründe üretim ve pazarlama hizmeti sunan köklü bir firmadır.

Üretime başladığı ilk yıldan bu yana ürün yelpazesini beyaz eşyadan klimaya, klimadan televizyona, televizyondan küçük ev aletlerine kadar genişleten Vestel şu an tam 103 ülkeye ihracat sağlamaktadır.

Müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda, üstün kalite özelliklerinin yanı sıra rakip firmalara göre daha uygun fiyata üretim ve pazarlama yapmayı ilke edinen Vestel hem satış öncesi hem satış sonrası süreçlerde tüketicinin her zaman yanında olmaktadır.

Vestelin ürün yelpazesinde yer alan ürünler günlük hayatımızın hemen hemen her alanında sıkça kullandığımız ürünler arasında yer almaktadır. Bahsi geçen ürünleri bu kadar sık kullanmamız ise ürün ömrünün hızla tükenmesine, çeşitli hasarlanmalara ve arızalanmalara sebebiyet verebilmektedir.

Bu gibi durumlarda ürününüzü profesyonel, tecrübeli ve titiz çalışan ustalara bırakmanız sizlere zaman ve maliyet tasarrufu olarak mutlaka geri dönecektir.

Alanya Vestel Zeki Teknik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve en iyi biçimde hizmet verebilmek için bir telefon uzağınızda hazır olarak beklemekteyiz. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak bizlere ulaşabilir, canlı destek hizmetlerimizden yararlanabilir, etkin, zamanında ve yerinde sunduğumuz çözümlerimizle sizlerde sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Alanya Vestel Zeki Teknik Çamaşır Makinesi Servisi

Vestel Alanya Çamaşır Makinesi Servisi Keçiören
Vestel Alanya Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri bizleri büyük iş yükünden, harcanan fazla zamandan ve yakılan yüksek efordan kurtaran vazgeçilmez bir beyaz eşyadır. İster kurulu ister yeni kurulacak olsun her evin alınan veya alınacak listesinde üst sırada yer almaktadır.

Çamaşır makinesi satın alırken nasıl ki kapasitesi, özelliği ve maliyeti gibi unsurlara önem veriyorsa markası da bir o kadar önem teşkil etmektedir. Vestel çamaşır makineleri rakiplerinin yanında kullanımı oldukça yüksek işlevsel özelliklerinin yanı sıra yeniliğe uyarlanmış üst düzey teknolojik özellikleri ve düşük maliyetiyle de dikkat çekmektedir.

Ancak ne yazık ki kullanımına dikkat edilmeyen her ürün gibi Vestel markalı çamaşır makineleri de dikkatli kullanılmadığı sürece daha kolay hasar alma, bozulma ve arızalanma ihtimali taşımaktadır. Vestel Zeki Teknik olarak çamaşır makinelerinizin daha uzun ömürlü olabilmesi için düzenlediğimiz önerileri aşağıda bulabilirsiniz:

 • Çamaşır makinenize kapasitesinin üzerinde çamaşır yüklerseniz hem makinenizin arızalanmasına hem de çamaşırlarınızın kirli kalmasına yol açmış olursunuz.
 • Çamaşır makinemiz üzerinde her kumaş türü için farklı bir seçenek bulunmaktadır. Makineye attığımız çamaşırın kumaş türünü doğru seçmemiz hem çamaşırlarımızın ömrünü uzatacak hem de daha derinlemesine bir temizliğe olanak sağlayacaktır.
 • Çamaşır makinenizde herhangi bir arıza ile karşılaşmanız durumunda onarımını kendiniz yapmak yerine teknik servis çağırınız.

Alanya Vestel Zeki Teknik Çamaşır Makinesi Tamir Servisi olarak karşılaştığınız arıza ne olursa olsun her zaman sizin yanınızdayız. Çağrı merkezimizi arayarak bizlere ulaşmanız durumunda, belirttiğiniz adrese gelerek yerinde, zamanında ve güvenilir çözümlerimizi siz kıymetli müşterilerimizle bir araya getirmekten mutluluk duyarız.

Alanya Vestel Zeki Teknik Buzdolabı Servisi

 
Vestel Alanya Buzdolabı Servisi

Buzdolapları mekan ve mevsim fark etmeksizin her an kullandığımız yegane beyaz eşyalardan birisidir. İçerisindeki yiyecek ve içeceklerin istenilen soğuklukta stabil kalması ve bozulmaması için 7/24 çalışan buzdolapları, arızalanmaya en müsait cihazlar arasında yer almaktadır.

Zaman içerisinde; buzdolabınız çalışmayabilir, motoru arızalanabilir, fazla gürültü yapabilir, yeterli soğutma yapmayabilir ve daha bunlar gibi yüzlerce sorunla karşılaşabilirsiniz.

Buzdolabınızda yaşadığınız sorunları kendiniz onarmaya çalışmak yerine mutlaka bir teknik servisten yardım almalısınız. Aksi takdirde yaşanılan sorun bir kar tanesi olmaktan çıkıp bir çığa dönüşebilir.

Biz Alanya Zeki Teknik Buzdolabı Servisi olarak yerinde, zamanında ve kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinen ekibimiz ile karşılaştığınız sorun her ne olursa olsun sizlerin yanındayız.

Herhangi bir arızayla karşı karşıya kalmanız durumunda çağrı merkezimizi 444 9 587 numaralı telefondan arayabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz.
Arıza kaydınız bize ulaşır ulaşmaz sizin belirlediğiniz tarih ve saatte, işinin ehli ustalarımız ile adresinize gelerek gerekli bakım, onarım ve tamirat işlemlerini büyük bir titizlik ile yerinde gerçekleştirmekteyiz.

Alanya Vestel Zeki Teknik Buzdolabı Servisi olarak hizmet kalitemizin yanı sıra müşterilerimizin bütçe tasarrufuna da önem vermekte ve onları mali yönden desteklemekteyiz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tüm bu hizmeti ise 1 yıllık servis hizmet garanti fişi ile güvencemiz altına almaktayız.

Alanya Vestel Teknik Servisinde profesyonel ustalardan oluşan ekibimiz, gün ve saat farkı olmaksızın 7/24, sizleri bekleme ve yorulma zahmetine sokmadan, düşündüğünüzden daha az maliyet ve daha yüksek kalite ile etkin çözümler sunar.

Alanya Vestel Zeki Teknik Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel Alanya Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri özellikle kadınların hayatında vazgeçilmez bir yere sahiptir. Mutfak tezgahında yığınlar oluşturan ve temizlenmeyi bekleyen bulaşıklar, bulaşık makinesinin icadı sonrasında artık kadınları korkulu rüyası olmaktan çıkmıştır.

Genel olarak piyasaya bakıldığı zaman karşımıza bir çok bulaşık makinesi üreticisi çıkmaktadır. Fakat Vestel çoğu konuda olduğu gibi bulaşık makinesi üretiminde de lider konumunda bir firmadır.

Bulaşık makinesi satın alırken en çok araştırdığımız konu maliyetidir. Peki satın alırken hepimiz için büyük bir önem teşkil eden maliyet konusu satın alındıktan sonra raflara mı kaldırılmaktadır? Tabi ki hayır.

Eğer bulaşık makinenize kullanımına uygun davranmazsanız çeşitli arızalar ve hasarlar meydana gelecektir. Gelin hep birlikte bulaşık makinelerimizi kullanırken nelere dikkat etmemiz gerektiğine bir göz atalım:

 • Bulaşık makinenizi sık sık temizleyiniz. İçerisinde kalan kirler bakterilerin üremesi için uygun bir ortam oluşturabilir.
 • Bulaşık makinenize olması gerekenden daha fazla bulaşık yerleştirmeyiniz. Aksi takdirde bulaşıklarınız tam anlamıyla temizlenmeyebilir.
 • Bulaşık makinenizin kapağındaki lastiği her kullanımdan sonra mutlaka temizleyiniz.
 • Makinenizde yalnızca “bulaşık makinesinde yıkanabilir” ibaresine sahip bulaşıkları yıkayınız. Aksi halde istenilmeyen pek çok durumla karşılaşabilirsiniz.

Tabi ki bu saydıklarımız yalnızca bir kaç ufak öneri. Tüm bu saydıklarımızı yerine getirmeniz halinde yine de yıkama başlamaması, kapağından su sızması veya temiz yıkamaması gibi daha birçok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda yapacağınız şey oldukça basit.

444 9 587 numaralı telefonlarımızdan Alanya Vestel Zeki Teknik Çağrı Merkezimize ulaşabilir ve bulaşık makinesi servisi için arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız arıza kaydı sonrasında profesyonel ekibimiz adresinize gelerek yerinde ve güvenilir bir hizmet sunacak ve sunulan hizmeti 1 yıllık servis garanti fişi ile garantimiz altına alacaktır.

Alanya Vestel Zeki Teknik Klima Servisi

Vestel Alanya Klima Servisi

Klimalar insan oğlunun daha rahat ve daha etkin yaşaması amacıyla kapalı ortam içerisinde bulunan havayı soğutan veya isteğe göre ısıtan ve ortamdaki nemi alan, toz ve partikülleri filtreleyen cihazlardır.

Klimalar zamanın ilerlemesi ile birlikte artık lüks olmaktan çıkıp oldukça fazla ihtiyaç duyulan bir cihaz haline gelmiştir. Klimaların artık bir ihtiyaç hale gelmesinde rol oynayan özelliklerinden bir kaç örnek vermek gerekirse; ortamın ısı dengesinin sağlanması, kötü ve zararlı kokuların yok edilmesi, ortama devamlı taze hava vermesi…

Bunca özelliği tek bir bünyede barındıran klimanın kullanım süresini uzatmak, olası arızalanmaların önüne geçmek ve hatta kendi can sağlığımız için belirli periyotlarda gerekli bakımların yapılması gerekmektedir. Periyodik bakımı yapılmayan klimalarda:

 • Klima filtrelemeyi düzgün yapamayacağı için toz ve partiküller ortamda kalmaya devam eder.
 • Klimanız sağlıksız hava üretir ve kötü kokular oluşmasına neden olur.
 • Klimanızın çalışma performansı düşer ve enerji tüketimi artar.
 • Klimanızı oluşturan ekipman ve parçalar daha kolay hasar alabilir duruma gelir.
 • Klimanızın kompresörü kapasitenin üzerinde ve düzensiz çalışacağı için ürün ömrü azalır.

Bunlar karşılaşılacak klima arızalarından yalnızca birkaçı. Eğer bu tarz durumlar ile karşı karşıya gelmek istemiyorsanız Alanya Vestel Zeki Teknik Klima Servisi sizin yanınızda. Hemen çağrı merkezimizi arayabilir ya da canlı destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bizlerle gün ve saat farkı olmaksızın 7/24 iletişim kurabilir, arıza kaydı oluşturarak etkin çözüm olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Alanya Vestel Zeki Teknik Televizyon Servisi

Vestel Alanya Televizyon Servisi

“Uzaktakini görme” anlamına gelen televizyon, hem bir teknoloji olup hem de o teknolojiyi kulllanan bir cihazdır. Televizyon, günümüz dünyasında deyim yerindeyse 7 den 70 e herkesi büyük bir hayranlıkla kendine kilitleyebilme yeteneğine sahiptir.

Söz konusu böylesine üstün bir teknoloji olunca televizyon seçimi de kategorilere ayrılmaktadır. Çözünürlük, parlaklık, ekran boyutu, tepkime süresi, ses kontrolü ve daha nice özellik…

Tabi ki televizyon seçimi yapılırken göz önünde tutulan tek unsur barındırdığı özellikler değildir. Bu özelliklerin yanı sıra maliyeti de oldukça önemlidir.

Peki yalnızca satın almak için düşünürken bu kadar ince eleyip sık dokuduğumuz bir ürün arızalanınca ne yapmalıyız? Tabi ki onu işinin ehli, profesyonel ve tecrübeli bir ekibe emanet etmeliyiz ki bize zaman ve para kaybı olarak geri dönmesin.

Alanya Vestel Zeki Teknik Televizyon Servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz ve en iyi şekilde hizmet vermek için hazır beklemekteyiz.

Eğer siz de televizyonum arızalandı şimdi ne yapacağım diye endişeleniyorsanız çağrı merkezimizi arayarak televizyon tamiri için arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Böylece konusunda uzman ekibimiz sizlerin istekleri doğrultusunda ayarlayacağı tarih ve saatte sizleri yerinde ziyaret edecek ve gerekli tamiratı sağlayarak ve yapacağı tüm işlemler için 1 yıllık servis garanti fişi temin ederek endişelerinize son verecektir.

Alanya Vestel Zeki Teknik Televizyon Servisi olarak, siz değerli müşterilerimizin ikamet ettiği Alanyanın herhangi bir mahallesine, donanımlı servis araçlarımız ve işinin ehli uzman kadromuz ile sizlere her daim zamanında, yerinde ve kaliteli hizmetler sunmak için hazırda beklemekteyiz. Hizmet verdiğimiz mahallelere örnek olarak; Mahmutlar, Oba, Cikcilli, Güllerpınarı, Saray, Konaklı, Hacet sıralayabiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir